Schoolleiding St. Michaël College
  • Mevr. drs E. van Eerden
Rector, bestuurdereveerden@stmichaelcollege.nl
  • Dhr. W. van de Hoef
Conrector

wvdhoef@stmichaelcollege.nl

  • Mevr. drs. M.M.F. Ruigrok
Conrectormruigrok@stmichaelcollege.nl
  • Dhr. drs. R. Stammers
Conrectorrstammers@stmichaelcollege.nl

Bestuur Onderwijsstichting 'St. Michaël'

  • Dhr. dr. C.A.J. van Koppen

Voorzitter

  • Dhr. G. Landheer

Penningmeester

  • Mw. H. Tamboer

Bestuurslid

  • Mevr. dr. A. de Leeuw

Bestuurslid

  • Dhr. R. Bosgraaf
Bestuurslid
  • Schoolleiding
  • Personeelsvertegenwoordiging
  • Leerlingen
Adviserende leden


Afdelingsleiders
  • Leerjaar 1 (h/v, vwo en vwoXtra)
Mevr. B. T. H. M. van der Lubbebvdlubbe@stmichaelcollege.nl
  • Leerjaar 2 (h/v, vwo en vwoXtra)
Mevr. M. Broertjesmbroertjes@stmichaelcollege.nl
  • Havo 3
Dhr. drs. R. Buschrbusch@stmichaelcollege.nl
  • Vwo 3, vwoXtra 4, 5 en 6
Mevr. A.D.M. Peereboom MELdpeereboom@stmichaelcollege.nl
  • Havo 4 en 5
Dhr. A.M.R. Auerbachaauerbach@stmichaelcollege.nl
  • Decaan havo
Mevr. I. Stokmanistokman@stmichaelcollege.nl
  • Decaan vwo
Mevr. E. D. van Diermenevdiermen@stmichaelcollege.nl
  • Roostermaker
Dhr. J. J. F. Tangelderjtangelder@stmichaelcollege.nl
  • Coördinator spectrascholair
Dhr. N. van Diepennvdiepen@stmichaelcollege.nl

Leerlingbegeleiding en zorg
  • Begeleiding leerjaar 1 en havo 3
Dhr. J. van Assema

jvassema@stmichaelcollege.nl

  • Begeleiding leerjaar 2, havo 4 en 5
Mevr. C. Kroese ckroese@stmichaelcollege.nl
  • Begeleiding vwo 3, 4, 5 en 6
Mevr. M. Aziermazier@stmichaelcollege.nl
  • Trajectgroepbegeleider
Mevr. F. Konijnfkonijn@stmichaelcollege.nl
  • Schoolmaatschappelijkwerker
Mevr. N. de Jongendjonge@stmichaelcollege.nl
  • Vertrouwenspersoon SMC
Mevr. F. Brolsmafbrolsma@stmichaelcollege.nl
  • Zorgcoördinator
Dhr. J. van Assemajvassema@stmichaelcollege.nl
  • Vertrouwensarts

Mevr. M. Budde
Dhr. B. Wouters

mbudde@stmichaelcollege.nl
bwouters@stmichaelcollege.nl

  • Bedrijfsgeneeskundige dienst
Mevr. M. Schoutenmschouten@stmichaelcollege.nl
  • Arbocommissie
Mevr. M. Ruigrokmruigrok@stmichaelcollege.nl
  • Arbocommissie -
    hoofd facilitairbeheer
Dhr. W. Bakkerwbakker@stmichaelcollege.nl
  • Arbocommissie -
    onderhoudsmedewerker
Dhr. L. Keuterlkeuter@stmichaelcollege.nl
  • Arbocommissie - hoofd BHV
Dhr. P. Teskepteske@stmichaelcollege.nl