Deze website gebruikt cookies en scripts om uw gebruik van onze websites geanonimiseerd te analyseren, zodat we functionaliteit en effectiviteit kunnen aanpassen.
Oké, ik begrijp het!

Goethe Zertifikate behaald!!!

02 september 2020

Ondanks pandemie en thuisonderwijs hebben deze drie leerlingen met groot succes hun GOETHE-Zertifikate B1j behaald. Het Goethe-certificaat is een internationaal erkend taaldiploma en daarmee een zeer waardevolle toevoeging voor de curriculum vitae van onze leerlingen. Het vergroot hun kansen in de toekomst op de opleidings- en arbeidsmarkt.

We zijn ontzettend trots op onze Goethe-leerlingen 2019-2020! 


vlnr: Miriam Ruigrok (rector), Jelle Winnubst, Ruben Kaandorp, Finn de Ridder, Andreas Lindner (docent)

Ondanks pandemie en thuisonderwijs hebben deze drie leerlingen met groot succes hun GOETHE-Zertifikate B1j behaald.
Het Goethe-certificaat is een internationaal erkend taaldiploma en daarmee een zeer waardevolle toevoeging voor de curriculum vitae van onze leerlingen. Het vergroot hun kansen in de toekomst op de opleidings- en arbeidsmarkt.

Herzlichen Glückwunsch!!

Andreas Lindner
docent Duits« ga terug