Schoolleiding St. Michaël College
  • Mevr. drs. M.M.F. Ruigrok
Rector, bestuurdermruigrok@stmichaelcollege.nl 
  • Dhr. W. van de Hoef
Conrector

wvdhoef@stmichaelcollege.nl

 
  • Dhr. W. Janssen
Conrectorwjanssen@stmichaelcollege.nl 
  • Dhr. drs. R. Stammers
Conrectorrstammers@stmichaelcollege.nl

 

 

Toezichthoudend bestuur Onderwijsstichting 'St. Michaël'

  • Mw. H. Tamboer
  • Mevr. M.A.M. van Kemenade

Voorzitters

  • Dhr. R. Heringa

Penningmeester

  • Dhr. dr. C.A.J. van Koppen
  • Dhr. R. Konijn
  • Dhr. D. Vis

Bestuursleden

  • Schoolleiding
  • Leerlingen
Adviserende leden
 

Afdelingsleiders
  • Leerjaar 1 - h/v & vwo
Mevr. B. T. H. M. van der Lubbebvdlubbe@stmichaelcollege.nl
  • Leerjaar 2 - h/v & vwo 
Mevr. M. Broertjesmbroertjes@stmichaelcollege.nl
  • Leerjaar 3 - havo & vwo
Dhr. drs. R. Buschrbusch@stmichaelcollege.nl
  • Leerjaar 4, 5 en 6 - vwo
Mevr. A.D.M. Peereboom MELdpeereboom@stmichaelcollege.nl
  • Leerjaar 4 en 5 - havo
Dhr. A.M.R. Auerbach MEMaauerbach@stmichaelcollege.nl
  • Decaan havo
Mevr. I. Stokmanistokman@stmichaelcollege.nl
  • Decaan vwo
Mevr. E. D. van Diermenevdiermen@stmichaelcollege.nl
  • Roostermaker
Dhr. J. J. F. Tangelderjtangelder@stmichaelcollege.nl
  • Coördinator spectrascholair
Dhr. N. van Diepennvdiepen@stmichaelcollege.nl
  • Cöordinator secretariaat & administratie
Mevr. N. Heijnen- van der Laannheijnen@stmichaelcollege.nl
  • Hoofd ICT
Dhr. K. Vleemingkvleeming@stmichaelcollege.nl
  • Hoofd Systeembeheer
Dhr. E. Khechanaekhechana@stmichaelcollege.nl

Leerlingbegeleiding en zorg
  • Begeleiding leerjaar 1 en havo 3
Dhr. J. van Assema

jvassema@stmichaelcollege.nl

  • Begeleiding leerjaar 2, havo 4 en 5
Mevr. C. Kroeseckroese@stmichaelcollege.nl
  • Begeleiding vwo 3, 4, 5 en 6
Mevr. M. Aziermazier@stmichaelcollege.nl
  • Trajectgroepbegeleider
Mevr. F. Konijn
Mevr. D. Albrecht
fkonijn@stmichaelcollege.nl
dalbrecht@stmichaelcollege.nl
  • Schoolmaatschappelijkwerker
Mevr. T. Oudheusdent.oudheusden@smdzw.nl
  • Vertrouwenspersoon SMC
Mevr. F. Brolsmafbrolsma@stmichaelcollege.nl
  • Zorgcoördinator
Dhr. J. van Assemajvassema@stmichaelcollege.nl
  • Vertrouwensarts

Mevr. M. Budde
Dhr. B. Wouters

mbudde@stmichaelcollege.nl
bwouters@stmichaelcollege.nl

  • Bedrijfsgeneeskundige dienst
Mevr. M. Schoutenmschouten@stmichaelcollege.nl
  • Arbocommissie
Mevr. M. Ruigrokmruigrok@stmichaelcollege.nl
  • Arbocommissie - hoofd facilitairbeheer
Dhr. W. Bakkerwbakker@stmichaelcollege.nl
  • Arbocommissie - hoofd BHV
Dhr. P. Teskepteske@stmichaelcollege.nl