Deze website gebruikt cookies en scripts om uw gebruik van onze websites geanonimiseerd te analyseren, zodat we functionaliteit en effectiviteit kunnen aanpassen.
Oké, ik begrijp het!

SMC stoot door naar de finale van de Biologie Olympiade!

16 april 2021

Tijdens de voorronde van de Biologie Olympiade hebben de leerlingen van het SMC al prachtige resultaten behaald en eindigde onze school zelfs op de eerste plaats!

Een aantal van onze leerlingen heeft meegedaan aan de tweede ronde en ook daar vallen we weer in de prijzen: Jesse Starreveld uit H3T2 is op de derde plaats geëindigd en Gijs van Draanen uit H3B heeft een vierde plaats te pakken. 

Zij zullen doorgaan naar de finale die eind juni zal plaatsvinden, hopelijk op een mooie locatie in Amsterdam als de maatregelen het toelaten. Anders zal er een alternatief digitaal programma opgezet worden wat ook interessant, leerzaam en gezellig zal zijn. Wie weet behalen de jongens daar ook weer zulke mooie resultaten en kunnen ze door naar de internationale ronde in Lissabon deze zomer!

Bobby Bok
Docent Biologie« ga terug